Další zprávy
16.01.2018 14:26:15
TŽ - Plný lesku, dokonalých účesů a překrásných šatů, smíchu a tance. I takový byl tradiční reprezentační ples pro zaměstnance firem ve skupině Třineckých železáren a Moravia Steel, který v sobotu večer přivítal na šest stovek hostů.  ...celý článek
16.01.2018 14:14:04
JABLUNKOV, DOLNÍ LOMNÁ - Za rekordní čas zdolali hasiči z regionu Expedici Kamenitý, která je již jejich tradiční novoroční akcí. Necelé dva kilometry dlouhou trasu „v plné zbroji“ zvládli za 41 minut.  ...celý článek
16.01.2018 10:51:07
Kultura
15.01.2018 11:19:37
TŘINEC - Poslední lednový den letošního roku se v kulturním centru TRISIA představí jeden z nejvýznamnějších českých orchestrů v čele s Heikem Mathiasem Fösterem.  Představí nejslavnější světové symfonie, a to v provedení ostrém jako břitva. ...celý článek
Právník radí
05.01.2018 14:31:51
Konkurs je proces, v rámci kterého jsou zjištěné pohledávky věřitelů zásadně poměrně uspokojeny z výnosu zpeněžení majetkové podstaty. Účelem konkursu tedy není v prvé řadě řešení kritické majetkové situace samotného dlužníka, resp. vyvedení ho z krize, nýbrž pokud možno spravedlivé a alespoň částečné uspokojení jeho věřitelů. ...celý článek
Anketa
Zpravodajství TŽ-MS
TŽ - Plný lesku, dokonalých účesů a překrásných šatů, smíchu a tance. I takový byl tradiční reprezentační ples pro zaměstnance firem ve skupině Třineckých železáren a Moravia Steel, který v sobotu večer přivítal na šest stovek hostů. ...celý článek
Inzerce

Oceláři prohráli doma i druhý zápas

Cory Kane dostal ve druhé třetině Třinec do vedení 2:1. Foto: Petr Rubal
17.03.2017 11:08:31

HOKEJ - Třinečtí hokejisté podlehli Chomutovu ve druhém čtvrtfinálovém utkání 3:4 v prodloužení a v sérii už prohrávají 0:2. Soupeř opět nemilosrdně trestal fauly Ocelářů a v přesilových hrách otočil skóre z 1:3. Zápas rozhodl Vladimír Růžička v čase 76:12

"Zápas jsme si prohráli sami, protože za stavu 3:1 už byl Chomutov psychicky hodně dole. My jsme vlastní nedisciplinovaností dostali soupeře zpátky do hry tím, že se necháme zbytečně vyloučit do tří. To by si hráči našich kvalit neměli nikdy dovolit a nakonec se to projeví i na konci, kdy Tomáš Netík udělá úplně zbytečný faul v prodloužení. Chomutov je výborný dozadu a nebezpečný dopředu, to je zatím smrtelná kombinace," uvedl po utkání třinecký trenér Vladimír Kýhos.

TŘINEC - CHOMUTOV 3:4 v prodl. (0:1, 3:2, 0:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 21. Netík (Krajíček), 28. Kane (Krajíček, Martin Růžička), 30. Roth (Kreps, Petružálek) - 19. Koblasa (Raška, Kaše), 33. Skokan (Flemming, Kämpf), 39. Huml (Skokan), 77. V. Růžička ml. (Kämpf). Rozhodčí: Hejduk, Šír - Frodl, Zavřel. Vyloučení: 8:9. Využití: 2:3. Diváci: 4782. Stav série: 0:2.
Třinec: Hrubec - Roth, Linhart, Krajíček, M. Doudera, Galvas, Nosek - Kane, Kreps, Rákos - Irgl, Netík, Marek Růžička - Petružálek, Redenbach, Adamský - Martin Růžička, Marosz, Dravecký. Trenéři: Kýhos a Mucha.