Další zprávy
20.10.2017 22:59:32
HOKEJ - Třinečtí hokejisté udolali Plzeň 3:2 v prodloužení a po minulé výhře nad Kometou Brno porazili během týdne podruhé lídra soutěže. Oceláři otočili zápas z 0:1 a 1:2. Poprvé vyrovnal Jiří Polanský, který dal 200. gól v soutěži.  ...celý článek
20.10.2017 14:50:43
TŘINEC – Neobvyklá návštěva zavítala k malým pacientům třinecké nemocnice. Dva z členů hudební skupiny Nebe v doprovodu prezidentky občanského sdružení Kiwanis Evy Pastuškové pacienty na dětském oddělení potěšili nejen svou přítomností, ale i novým CD. Občanské sdružení Kiwanis také darovalo dětské JIP nové hračky.  ...celý článek
20.10.2017 11:42:37
DOLNÍ LOMNÁ - Fungl novým sociálním zázemím se chlubí dolnolomňanský areál. Vyzkoušet jej poprvé mohli také návštěvníci  Euroregionálního jarmarku, který se konal první říjnovou sobotu.  ...celý článek
Kultura
17.10.2017 15:44:13
ČESKÝ TĚŠÍN - Malíř, grafik, ilustrátor, scénograf, tvůrce divadelních loutek, hudebník, skladatel. Žijící v Českém Těšíně třinecký rodák Bronisław Liberda zasvětil umění šedesát ze svých letošních 80 let. Životní jubileum se rozhodl oslavit i výstavami. ...celý článek
Právník radí
18.10.2017 14:33:32
Srážky ze mzdy jsou jedním ze způsobů provedení exekuce. Ne vždy je zcela jasné co, kdy, jak a komu se vlastně v rámci provádění exekučních srážek sráží. Předně je potřeba poznamenat, že srážky ze mzdy provádí zaměstnavatel z čisté mzdy povinného. ...celý článek
Anketa
Zpravodajství TŽ-MS
11.10.2017 12:19:28
Tři soutěže v řemeslném umu dnes pro žáky devátých tříd základních škol vyhlásili představitelé tří firem. Firma Hamrozi v instalatérství, Strojírny a stavby v obrábění a Třinecké železárny v technických dovednostech. ...celý článek
Inzerce

Oceláři neztratili doma ještě ani bod

Úvodní gól Ocelářů zařídila první formace. Foto: Petr Rubal
22.09.2017 08:15:29

HOKEJ - Třinečtí hokejisté zlomili odpor Liberce třemi góly v závěrečné třetině a vyhráli 5:2. Oceláři neztratili v letošní sezoně doma ani bod a v extraligové tabulce jsou jen kvůli horšímu skóre druzí za vedoucím Chomutovem.

"Liberec odehrál parádní utkání a hodně nás potrápil. Hlavně ve druhé třetině měl spoustu příležitostí, které neproměnil. Tam se to malinko zlomilo, i když jsme v jejím závěru dostali gól na 2:2. Ve třetí třetině jsme byli schopni zabrat a dvěma parádními góly s důrazem do brankoviště s nastavenou hokejkou se nám to povedlo zlomit. Utkání mělo grády a děkuji týmu, jak to zvládl," uvedl po utkání Václav Varaďa.

Další utkání sehrají Oceláři netradičně v sobotu, kdy od 17.00 hostí ve Werk Areně Litvínov.

TŘINEC - LIBEREC 5:2 (1:1, 1:1, 3:0)
Branky a nahrávky: 6. Marcinko (Martin Růžička, Hrňa), 26. Adamský (Irgl, Hrubec), 45. Polanský (Roth, Irgl), 57. Svačina (Roth, Marosz), 60. Martin Růžička (Polanský, Roth) - 3.  Dlouhý (Jašek), 39. Bakoš (Pyrochta, Jelínek). Rozhodčí: Hradil, Kubičík - Ganger, Hanzlík. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0. Diváci: 3913.
Třinec: Hrubec - Adámek, Krajíček, Roth, Jank, D. Musil, M. Doudera - Martin Růžička, Marcinko, Rákos - Irgl, Polanský, Adamský - Dravecký, Marosz, Svačina - Hrňa, Cienciala, O. Kovařčík. Trenér: Varaďa a Zadina.